Atribuită
Cumpărare directă
Denumire: Multifunctionala HP LaserJet Pro MFP M477fnw, Laser, Color, Format A4, Fax, Retea, Wi-Fi Cod producator: CF377A General Functii Print, Scan, Copy, Fax Tip Laser Mod printare Color Imprimare Viteza de printare alb/negru 28 ppm Viteza de printare color 28 ppm Rezolutie la printare 600 x 600 dpi Rezolutie la printare interpolata 38.400 x 600 dpi Duplex imprimare Manual Limbaj imprimanta HP PCL 6, HP PCL 5c, HP postscript level 3 emulation, PCLm, PDF, URF, Native Office Copiere Rezolutie copiere 600 x 600 dpi Viteza de copiere monocrom 28 cpm Viteza de copiere color 28 cpm Rata de zoom 25 - 400% Copiere multipla 1 - 99 Scanare Scanner tip CIS Rezolutie scanner 1200 x 1200 dpi Duplex scanare Da Scanare catre Scan-to-e-mail, scan-to-cloud, Scan-to-USB, Scan-to-network folder, LDAP e-mail lookup Suprafata maxima scanare 216 x 297 mm Fax Fax Da Modem viteza 33.6 Kbps Rezolutie fax 300 x 300 dpi Altele Memorie: pana la 400 de pagini Alimentare Hartie Intrare coli 250 + 50 Iesire coli 150 Capacitate ADF imprimare 50 Tip hartie Paper (bond, brochure, colored, glossy, letterhead, photo, plain, preprinted, prepunched, recycled, rough), postcards, transparencies, labels, envelopes Format ISO maxim A4 Interfata USB 2.0 Da USB host Da Retea LAN RJ-45 Viteza LAN 10/100/1000 MB/s Wireless LAN 802.11 b/g/n Detalii Tehnice Procesor 1200 MHz Memorie RAM: 256 MB Flash: 256 MB Numar copii recomandat 750 - 4.000 Numar copii maxim 50000 Capacitate cartus 2.500 Pagini Timp de incalzire 9.8 s
- Număr anunț
- DA25769755
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
- Cod CPV
- 30232110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.420,76 RON
- Valoare atribuită
- 1.420,76 RON
- Data publicării
- 11.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.