Atribuită Cumpărare directă

ANSAMBLU TAMPLARIE PVC - SUPRAFATA TOTALA 31.73 MP, 13 BUC FERESTRE SI USI. MONTAJUL NU ESTE INCLUS. Pretul se stabileste pentru fiecare comanda, in functie de tabloul de tamplarie solicitat.

Număr anunț
DA25761618
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01517 (CUI 4447371)
Furnizor / câștigător
NOUA TEI COM SRL (CUI 5638078)
Cod CPV
44230000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.015,97 RON
Valoare atribuită
8.015,97 RON
Data publicării
10.06.2020 00:00
Data finalizării
12.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.015,97 RON

din 8.015,97 RON estimat