Atribuită Cumpărare directă

Pachet materiale sanitare si igiena 6 pozitii

Număr anunț
DA25777134
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA OCTAV BANCILA CORNI (CUI 24030165)
Furnizor / câștigător
COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.277,12 RON
Valoare atribuită
1.277,12 RON
Data publicării
11.06.2020 00:00
Data finalizării
12.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.277,12 RON

din 1.277,12 RON estimat