Atribuită Cumpărare directă

Prosoape de hartie pliate albe pentru Facultatea S.I.M. conform referat nr. 57182/25.05.2020 - Extrem de versatile, absorbante, acestea pot fi utilizate in numeroase domenii fara a face vreun compromis la capitolul igiena, avand un raport pret-calitate foarte bun. Indiferent de domeniul de activitate, prosoapele de hartie sunt consumabile extrem de importante: fie ca le folosim la baie, la bucatarii dupa diverse activitati si nu numai. Specificatii prosoape pliate hartie albe: Nr. straturi: 2; Culoare: alba; Prosoapele sunt impaturite in V. Material: hartie reciclata, gofrata. Mod de ambalare: 150 servetele/pachet, 20 pachete/bax. Dimensiuni: 21 x 25 cm. Pretul este per pachet.

Număr anunț
DA25762099
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
Cod CPV
33763000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
912 RON
Valoare atribuită
912 RON
Data publicării
10.06.2020 00:00
Data finalizării
10.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

912 RON

din 912 RON estimat