Atribuită Cumpărare directă

Set mobilier individual UNIVERSAL REGLABIL 158 A , format din banca si scaun reglabile pe inaltime. Descriere: Banca reglabila cu dimensiunile: banca: 700x500 mm; Inaltime reglabila: 670-790mm; Structura: profil de 50x30x1,5mm din otel, imbinat prin sudura in camp protector de argon, vopsit in camp electrostatic. Blatul este executat din PAL melaminat cu grosimea de 18mm, Scaun reglabil cu dimensiunile: Inaltime sezut reglabila: 350-440 mm; Inaltime totala reglabila: 710-800 mm; Sezut si spatar: realizate din lemn stratificat cu grosimea de 10 mm; Structura: profil de 50x30x1,5mm din otel, imbinat prin sudura in camp protector de argon, vopsit in camp electrostatic. Garanţie: 3 ani de la data livrarii. La pretul postat in SICAP, am aplicat discountul de 3% din oferta dvs. de pret, comunicata pe emailul institutiei noastre.

Număr anunț
DA25799119
Autoritate contractantă
Orasul Urlati (Consiliul Local) (CUI 2844189)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39160000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.200 RON
Valoare atribuită
4.200 RON
Data publicării
16.06.2020 00:00
Data finalizării
17.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.200 RON

din 4.200 RON estimat