Atribuită
Cumpărare directă
Operatiune/Cod - Denumire piesa Cant Tarif / Pret Valoare fara TVA 1 INLOCUIT PLACUTE FRANA FATA-CURATAT ETRIERI SI SUPORTI ETRIERI FATA 1,500 75,00 112,50 2 VERIFICARE GENERALA 1,000 100,00 100,00 3 TEST FRANARE 1,000 50,00 50,00 4 MATERIALE CONSUMABILE 1,000 5,00 5,00 5 PLACUTE FRANA FATA 1,000 127,40 127,40 -
- Număr anunț
- DA25783941
- Autoritate contractantă
- Directia Fiscala Brasov (CUI 14929823)
- Furnizor / câștigător
- LELUŢIU AUTO RALLY SRL (CUI 35240375)
- Cod CPV
- 50110000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 394,90 RON
- Valoare atribuită
- 394,90 RON
- Data publicării
- 12.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.