Atribuită Cumpărare directă

1. Flexicasco NB cu valabilitatea 17.06.2020-16.08.2020 Informatiile despre autovehicul sunt: FARA DENUMIREA ASIGURATULUI TURISM DE TEREN MARCA: DACIA MODEL : DUSTER NR. INREGISTRARE: MAI 35879 AN FABRICATIE: 2013 SUMA ASIGURATA: 37.193 Ron PRIMA DE ASIGURARE: 396 RON VANDALISM: DA CIRCULATIA VEHICULULUI IN AFARA DRUMURILOR PUBLICE: DA; PATRUNDEREA VEHICULULUI IN LOCURILE INUNDATE: DA; EXTINDERE TERITORIALA: DA; SERVICE PARTENER: NU CHELTUIELI ADITIONALE: DA 2. Flexicasco NB cu valabilitatea 17.06.2020-16.08.2020 Informatiile despre autovehicul sunt: FARA DENUMIREA ASIGURATULUI TURISM DE TEREN MARCA: DACIA MODEL : DUSTER NR. INREGISTRARE: MAI 51559 AN FABRICATIE: 2020 SUMA ASIGURATA: 78.119 Ron PRIMA DE ASIGURARE: 552 RON VANDALISM: DA CIRCULATIA VEHICULULUI IN AFARA DRUMURILOR PUBLICE: DA; PATRUNDEREA VEHICULULUI IN LOCURILE INUNDATE: DA; EXTINDERE TERITORIALA: DA; SERVICE PARTENER: NU CHELTUIELI ADITIONALE: DA 3. Flexicasco NB cu valabilitatea 17.06.2020-16.08.2020 Informatiile despre autovehicul sunt: FARA DENUMIREA ASIGURATULUI TURISM DE TEREN MARCA: LAND ROVER MODEL : DISCOVERY 4 NR. INREGISTRARE: MAI 32745 AN FABRICATIE: 2010 SUMA ASIGURATA: 65.131 Ron PRIMA DE ASIGURARE: 1.129 RON VANDALISM: DA CIRCULATIA VEHICULULUI IN AFARA DRUMURILOR PUBLICE: DA; PATRUNDEREA VEHICULULUI IN LOCURILE INUNDATE: DA; EXTINDERE TERITORIALA: DA; SERVICE PARTENER: NU CHELTUIELI ADITIONALE: DA --

Număr anunț
DA25798383
Autoritate contractantă
Inspectoratul Teritorial al Politiei de Frontiera Iasi (CUI 5051447)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.077 RON
Valoare atribuită
2.077 RON
Data publicării
16.06.2020 00:00
Data finalizării
16.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.077 RON

din 2.077 RON estimat