Atribuită Cumpărare directă

-

Număr anunț
DA25782122
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului - Judetul Bihor (CUI 4348882)
Furnizor / câștigător
DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
754,49 RON
Valoare atribuită
754,49 RON
Data publicării
12.06.2020 00:00
Data finalizării
15.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

754,49 RON

din 754,49 RON estimat