Atribuită Cumpărare directă

Asigurarea cladirii cuprinse in DOMENIUL PUBLIC - a comunelor.Suma asigurata este valoarea cladirii inregistrate in evidenta contabila,impreuna cu echipamente operationale.Polita acopera urmatoarele riscuri:incendiu,furtuna,furt,catastrofe naturale. Asigurare este anuala,prima totala anuala este -4462,66 lei Casa comunala Santaul Mare-1003,64 lei, Sala de Fitness Teren de Sport Bors-1808,05 Lei, Cladire locuinte sociale Santaul Mic-1650,97 lei

Număr anunț
DA25776607
Autoritate contractantă
COMUNA BORS (CUI 4390526)
Furnizor / câștigător
BALLA PIROSKA-AGENT ASIGURARE (CUI 35563368)
Cod CPV
66510000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.462,66 RON
Valoare atribuită
4.462,66 RON
Data publicării
11.06.2020 00:00
Data finalizării
12.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.462,66 RON

din 4.462,66 RON estimat