Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE ANSAMBLU LOC DE JOACA: 1 Turn cu tobogan 2.5m, cataratoare din plasa si panou escalada 2 Casuta de lemn pentru copii cu rama groapa nisip 3 Elefant 3D pe arc 4 Complex de joaca tobogan leagan 5 Hinta cu 2 locuri cu protectie 5 Materiale pentru montaj Achizitia se va desfasura cf. specificatiilor din caietul de sarcini anexat.

Număr anunț
DA25791988
Autoritate contractantă
COMUNA VLAD TEPES (CUI 3796829)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
43325000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.660 RON
Valoare atribuită
23.660 RON
Data publicării
15.06.2020 00:00
Data finalizării
17.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.660 RON

din 23.660 RON estimat