Atribuită Cumpărare directă

Kit recoltare teste de sanitatie de pe suprafete; compus din TUB cu 10 ml solutie SRK, 16x100mm, si TAMPON STERIL din viscoza, cu tija din plastic, ambalare individuala Cutie x 100 buc

Număr anunț
DA25798444
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA A JUDETULUI HUNEDOARA (CUI 4374415)
Furnizor / câștigător
DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
Cod CPV
33141000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
798,46 RON
Valoare atribuită
798,46 RON
Data publicării
16.06.2020 00:00
Data finalizării
17.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

798,46 RON

din 798,46 RON estimat