Atribuită Cumpărare directă

Accesorii pentru echipament audio si video Obiectiv camera CCD pentru camere C-Mount 2/3" MVL12M23: - 4 buc - Distanta focala: 12mm - Apertura: f/1.4 - Distanta minima de focus: 150mm Obiectiv camera CCD pentru camere C-Mount 2/3" MVL16M23: - 4 buc - Distanta focala: 16mm - Apertura: f/1.4 - Distanta minima de focus: 200mm Obiectiv camera CCD pentru camere C-Mount 2/3" MVL25M23: - 4 buc - Distanta focala: 25mm - Apertura: f/1.4 - Distanta minima de focus: 200mm Obiectiv camera CCD pentru camere C-Mount 2/3" MVL75M23: - 4 buc - Distanta focala: 75mm - Apertura: f/2.5 - Distanta minima de focus: 1.2m Obiectiv camera CCD pentru camere C-Mount 2/3" MVL100M23: - 4 buc - Distanta focala: 100mm - Apertura: f/2.8 - Distanta minima de focus: 2.0m Obiectiv camera CCD pentru camere C-Mount 1/2" MVL12WA: - 4 buc - Distanta focala: 12mm - Apertura: f/2.8 - Distanta minima de focus: 300mm Obiectiv camera CCD pentru camere C-Mount 2/3" MVL8M23: - 3 buc - Distanta focala: 8mm - Apertura: f/1.4 - Distanta minima de focus: 120mm

Număr anunț
DA25800724
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei (CUI 3321234)
Furnizor / câștigător
APEL LASER SRL (CUI 15595373)
Cod CPV
38651100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.705 RON
Valoare atribuită
26.705 RON
Data publicării
16.06.2020 00:00
Data finalizării
17.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.705 RON

din 26.705 RON estimat