Atribuită Cumpărare directă

Realizare platforma/domeniu web https://infohunedoara.ro - conform caiet de sarcini atasat; ( infohunedoara.ro - platforma de informare in timp real, destinata locuitorilor si turistilor din municipiul Hunedoara).

Număr anunț
DA25776073
Autoritate contractantă
Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
Furnizor / câștigător
SC MIKE ZARR ADS SRL (CUI 36146865)
Cod CPV
72413000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.800 RON
Valoare atribuită
11.800 RON
Data publicării
11.06.2020 00:00
Data finalizării
12.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.800 RON

din 11.800 RON estimat