Atribuită
Cumpărare directă
OCHELARI DE PROTECTIE PT UZ MEDICAL TIP MASCA CU AERISIRE DIRECTA PENTRU UTILIZARE INDELUNGATA. - ASIGURA PROTECTIE IMPOTRIVA PARTICULELOR EXTERNE, MICROBILOR SI VIRUSILOR; -PREVAZUTI CU BANDA ELASTICA; -ASIGURA VIZIBILITATE SI CLARITATE 99%; - AERISIRE DIRECTA; - CU SISTEM DE FIXARE SIMPLU. MATERIAL POLICARBONAT - LENTILA ANTIABURIRE ; - PENTRU UZ PROFESIONAL buc 110
- Număr anunț
- DA25786755
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01495 Cincu (CUI 4523231)
- Furnizor / câștigător
- SYSTEMTIM TECHNOLOGY S.R.L. (CUI 18114296)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.084,50 RON
- Valoare atribuită
- 2.084,50 RON
- Data publicării
- 15.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.