Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare obligatorie de raspundere civila pentru autoturism din dotarea institutiei, avand urmatoarele caracteristici : capacitate cilindrica- 1461 cmc, putere neta maxi 66 kw, masa 1620 kg . an fabricatie 2017- data primei inmatriculari., tip combustibil- motorina. numar locuri- 5.
- Număr anunț
- DA25783371
- Autoritate contractantă
- ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 896,25 RON
- Valoare atribuită
- 896,25 RON
- Data publicării
- 12.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.