Atribuită Cumpărare directă

pachetul contine: baterie 1*151.26 covata 1*26.05 covata 3*29.41 banda hartie 2*7.14 vopsea 2*13.45 butuc 5*20.59 surub10mm 6*1.05 surub 14mm 2*2.98 surub 8mm 4*0.55 ciment 7*19.33 disc 2*3.78 tinci 6*13.45 rola 1*22.69

Număr anunț
DA25795133
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL LUPENI (CUI 4375054)
Furnizor / câștigător
VADATI SRL (CUI 19134950)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
670,34 RON
Valoare atribuită
670,34 RON
Data publicării
16.06.2020 00:00
Data finalizării
22.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

670,34 RON

din 670,34 RON estimat