Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL INCLUDE: 1 DR.STEPHAN DESCOL-75 DEZINFECTANT HIDROALCOOLIC 5L buc 10.00 x 225.00 RON fara TVA / buc 2 DR.STEPHAN FRESC DEZINFECTANT DETERGENT PARDOSELI 5L buc 10.00 x 96.30 RON fara TVA / buc 3 DR.STEPHAN ASEPTIC GEL DE MAINI DEZINFECTANT 5L buc 10.00 x 221.13 RON fara TVA / buc 4 DR.STEPHAN MULTICREAM 750ml buc 24.00 x 7.88 RON fara TVA / buc 5 AMIANO SAPUN LICHID 5L DIAMOND buc 10.00 x 32.99 RON fara TVA / buc 6 MISAVAN DETARTRANT 1L parfumat buc 18.00 x 4.51 RON fara TVA / buc 7 MISAVAN MONOROLA ULTRA STRONG 2500 3str buc 10.00 x 36.91 RON fara TVA / buc 8 MSV MOP BUMBAC 280 g buc 10.00 x 4.67 RON fara TVA / buc 9 MASTI FACIALE 3str 10/set set 30.00 x 18.00 RON fara TVA / set 10 DR.STEPHAN DECLORNET DEZINFECTANT GEL CLORAT 5L buc 7.00 x 72.90 RON fara TVA / buc 11 DR.STEPHAN WC POWER 5L buc 6.00 x 64.17 RON fara TVA / buc 12 DEZINFECTANT DEGR. CU SPUMA 10L (denclor foam) buc 4.00 x 225.00 RON fara TVA / buc 13 MISAVAN PASTILE ODORIZANTE(pentru pisoar) 100/set set 2.00 x 58.49 RON fara TVA / set 14 AMIANO CLEAR GLASS 5L buc 2.00 x 39.02 RON fara TVA / buc 15 ODORIZANT AUTOMAT GOLD 250ml buc 6.00 x 7.65 RON fara TVA / buc 16 HARTIE IG. HOTEL 24/set 2strat ALBA set 60.00 x 11.76 RON fara TVA / set 17 BRILLI SACI MENAJ 240L 10/SET SR GALBENI set 90.00 x 7.58 RON fara TVA / set 18 BRILLI SACI MENAJ 35L 15/SET SR GALBENI set 56.00 x 2.35 RON fara TVA / set 19 LAVETA MICROFIBRA GEAMURI 10/set ALBASTRU set 3.00 x 35.39 RON fara TVA / set 20 MANUSI NITRIL conform descriere
- Număr anunț
- DA25775105
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA COMPLEX TURISTIC DE NATATIE TARGOVISTE (CUI 35671211)
- Furnizor / câștigător
- MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.362,11 RON
- Valoare atribuită
- 11.362,11 RON
- Data publicării
- 11.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.