Atribuită
Cumpărare directă
Primaria comunei Gangiova, judetul Dolj, doreste achizitionarea unor servicii de supraveghere a lucrarilor (dirigentie de santier) pentru obiectivul de investitie „Modernizarea sistemului de iluminat public stradal si supraveghere video in localitatea Gingiova, jud. Dolj”, proiect finanţat prin PNDR 2014-2020, submasura 19.2 - GAL; Achizitia este in concordanta cu programul anual de achizitii publice pe anul 2020 al UAT Gangiova; Valoarea totala a achizitiei este de 500,11 lei fara TVA, in conformitate cu Bugetul indicativ aprobat prin Contractul de finanţare nr. C1920072G219841705123 din data de 20.05.2019, suma la care se poate adauga TVA;
- Număr anunț
- DA25767302
- Autoritate contractantă
- COMUNA GINGIOVA (CUI 4554092)
- Furnizor / câștigător
- SLM CONSTRUCT & CONSULTING SRL (CUI 33321260)
- Cod CPV
- 71520000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 500,11 RON
- Valoare atribuită
- 500,11 RON
- Data publicării
- 10.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.