Atribuită Cumpărare directă

SIMERING 53 x 68 x 10 PENTRU TIH CU NR. DE INMATRICULARE DJ - 11- ADP : 1 BUC X 15.00 RON. REFERAT NR. 19284/15.06.2020 - COLOANA AUTO - ING.PREDAN CRISTIAN.

Număr anunț
DA25791174
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
STENMARSERV SRL (CUI 34884050)
Cod CPV
44523300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15 RON
Valoare atribuită
15 RON
Data publicării
15.06.2020 00:00
Data finalizării
17.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15 RON

din 15 RON estimat