Atribuită Cumpărare directă

Pulbere concentrat destinat curatarii si dezinfectiei de nivel inalt a suprafetelor si dispozitivelor medicale. ACTIV PE CORONAVIRUS IN DOAR 5 MIN. Eficacitate bactericida, fungicida, micobactericida, virucida, sporicida (incl. Clostridium dificile). Testat in conformitate cu standardele EN13727, EN13624, EN13697, EN14348, EN14476, EN13704. Produsul va fi insotit de avize si certificat de conformitate.ACEASTA ACHIZITIE ESTE CONSIDERATA COMANDA FERMA

Număr anunț
DA25784493
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Maramures (CUI 7572662)
Furnizor / câștigător
TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.490 RON
Valoare atribuită
5.490 RON
Data publicării
15.06.2020 00:00
Data finalizării
16.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.490 RON

din 5.490 RON estimat