Atribuită Cumpărare directă

Cartus Toner 106R01413 20K Original Xerox WC 5222 Cartus Toner Nr.12A Q2612A 2K Original HP Laserjet 1010/1018/1020/1022 Cartus Toner Nr.53X Q7553X 7K Original HP Laserjet P2015

Număr anunț
DA25797387
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "DECEBAL" DEVA (CUI 4374520)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
30125110-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.482,35 RON
Valoare atribuită
1.482,35 RON
Data publicării
16.06.2020 00:00
Data finalizării
17.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.482,35 RON

din 1.482,35 RON estimat