Atribuită
Cumpărare directă
1. Prosop homies XXL buc 42 9.24 ron 2. 400 ml Dalan sapum lichid olive buc 16 4.62 ron 3. 400 ml Dalan sapun lichid cacao buc 24 4.62 ron 4. 40 Onda role H.IG. 2str BUC 28 24.79 ron 5. Epack S Menaj green line 35l BUC 50 3.45 ron 6. 10HMLF Eco Saci menaj 120 l buc 15 5.63 ron 7. 2 kg Dero auto 2 in 1 Levant buc 14 14.24 ron 8. 1 l Aro clor clasic buc 18 2.52 ron 9. 1 l Aro Clor parfumat buc 24 2.94 ron 10. 500 ml Clin Blue pistol buc 20 5.46 ron 11. 750 ml Duck Deep Action gel buc 16 17.65 ron 12. 7x17 Aro Lavete Umede BUC 7 9.24 ron 13. 2X36 ML Duck Fresh disc rez. BUC 13 13.95 ron 14. 3 Aro laveta microfibra buc 7 7.14 500 ml ron 15. Dezinfectant universal Sanytol buc 16 15.71 ron 16. 750 ml Domestos pine BUC 33 8.40 ron 17. 500 ml Cif lemon BUC 10 6.55 ron 18. 3 Aro Lavete bumbac 35x55 cm BUC 7 8.82 ron 19. 4 buc MP spalatoare spirala buc 3 9.24 ron 20. Aro bureti vase 10 BUC 5 2.94 ron 21. 36 ml Duck Fresh discs marine BUC 8 7.31 ron 22. 750 ml Pur power Lemon buc 7 5.46 ron 23. 4,5 l Clin det. de geamuri buc 7 23.19 ron 24. 5 l HS/MP Det universal BUC 14 20.17 ron 25. 5 l MP det Parchet buc 7 27.39 ron 26. 5 l MR. Proper Universal buc 14 35.29 ron 27. Oti coada lemn 110 cm buc 21 2.94 ron 28. Aro set MOP bumbac 250 g 3buc buc 10 14.71 ron 29. Aro matura int fir lung+ coada BUC 21 7.98 ron 30. Galeata 14 l cu storg buc 7 11.34 ron 31. Matura sorg buc 7 18.49 ron
- Număr anunț
- DA25774854
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Valea Rece (CUI 17094441)
- Furnizor / câștigător
- BODOR IMO&BOGI SRL (CUI 36471785)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.038,07 RON
- Valoare atribuită
- 5.038,07 RON
- Data publicării
- 11.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.