Atribuită Cumpărare directă

lucrari de reparatii plasa protectie terenuri de sport

Număr anunț
DA25785615
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Exploatare a Patrimoniului Municipiului Pitesti (CUI 18812396)
Furnizor / câștigător
ALFA GAMA & OMEGA SRL (CUI 12511815)
Cod CPV
44313100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.846,05 RON
Valoare atribuită
6.846,05 RON
Data publicării
15.06.2020 00:00
Data finalizării
16.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.846,05 RON

din 6.846,05 RON estimat