Atribuită Cumpărare directă

Achizitie de carburant pe baza de carduri, in valoare maxima de 29600 lei fara TVA

Număr anunț
DA25782750
Autoritate contractantă
Organismul intermediar regional pentru Programe europene capital uman - Regiunea Nord-Est (CUI 20846102)
Furnizor / câștigător
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
Cod CPV
09100000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.600 RON
Valoare atribuită
29.600 RON
Data publicării
12.06.2020 00:00
Data finalizării
15.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.600 RON

din 29.600 RON estimat