Atribuită Cumpărare directă

PRIMUS GLET NIVELARE 20KG(GLI 49) 50 22,12 BUC PROFIL RIG. SPECIAL CW 100X3000 12 24,82 BUC PROFIL RIG. SPECIAL UW 100X4000 10 27,43 BUC TEAVA CUPRU SEMIDUR 15X0,7 L=3M 10 31,01 BUC KIT ROBINETI RADIATOR TUR/RETUR 1/2 COLT 3 29,25 BUC COT INT-INT 15 5090 20 0,89 BUC PLACA RIG. ANTIUMEZEA RBI 12,5(1,2X2,6M) 10 30,94 BUC IPSOS RIG. ADEZIV RIFIX 25KG 2 26,53 BUC PROFIL RIG. SPECIAL CD 60X3000 10 13,35 BUC OSK CERAMIC MAT-D INT ALB 15 L +AM 4L PR 5 427,73 BUC WB BLUE (POUCH) UBB 1L 115,52 0,14 ML WB MAGENTA (POUCH) UMM 1L 26,34 0,20 ML WB BLACK LC (POUCH) UZL 1L 104,43 0,09 ML TRANSPORT STANDARD ZONA A 1 42,02 AU

Număr anunț
DA25800777
Autoritate contractantă
COMUNA PREJMER (CUI 4688701)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.801,86 RON
Valoare atribuită
4.801,86 RON
Data publicării
16.06.2020 00:00
Data finalizării
17.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.801,86 RON

din 4.801,86 RON estimat