Atribuită
Cumpărare directă
Filtre optice Polarizor cu straturi dielectrice la unghi Brewster: - 2 buc - Lungime de unda: 532nm - Eficienta: Rs/Tp>99.5/95.0% - Dimensiuni: 35x20x3mm Polarizor de banda larga cu straturi dielectrice la unghi Brewster: - 2 buc - Domeniu spectral: 780 – 820nm - Eficienta: Rs/Tp > 99.5/95.0 % - Dimensiuni: 28.6x14.3x3mm Polarizor cu banda larga cu straturi dielectrice: - 1 buc - Domeniu spectral: 750 – 850nm - Dimensiuni: 20 x 60mm - Grosime: 4mm
- Număr anunț
- DA25792932
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei (CUI 3321234)
- Furnizor / câștigător
- APEL LASER SRL (CUI 15595373)
- Cod CPV
- 38620000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.631 RON
- Valoare atribuită
- 7.631 RON
- Data publicării
- 16.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.