Atribuită
Cumpărare directă
Acumulator VRLA Ultracell 12V, 2.4Ah UL2.4-12 Cod produs: UL2.4-12 Descriere Speranta de viata: 5 ani cu 20°C Corp material: ABS-plastic Caracteristici: - de inalta calitate, fiabilitate si densitate de energie - fara evolutie de gaz - fara intretinere necesara - constructie fara scurgeri Perioada de valabilitate extinsa la nivel scazut de auto-descarcare, aproximativ 3% pe luna la 25°C. Lungime 178 mm Latime 35 mm Inaltime 60 mm Greutate 1 kg Producator Ultracell Tensiune 12 V Conector A Faston 187 (4,8 mm) Specificatii Caracteristici generale Tip Acumulator VRLA Capacitate (Ah) 2.4 Tensiune de alimentare (V) 12 Dimensiuni (W x H x D mm) 35 x 60 x 178 Greutate (Kg) 1 Temperatura de functionare (C) -15°C - 50°C Transport gratuit. Termen de livrare 18.06.2020. Produsele vor fi insotite de : certificat de garantie/calitate/fisa tehnica a produsului de la producator/declaratie de conformitate. Produsul sa fie inscriptionat cu data de expirare.
- Număr anunț
- DA25779651
- Autoritate contractantă
- AGENTIA ROMANA DE SALVARE A VIETII OMENESTI PE MARE (CUI 16330145)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 31430000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 104,20 RON
- Valoare atribuită
- 104,20 RON
- Data publicării
- 12.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.