Atribuită Cumpărare directă

Se vor achizitiona: 8 bucati Sistem Periferic de calcul- Laptop Lenovo Bussines V15 IIL, 15.6" FHD (1920x1080) TN 220nits Anti-glare, Intel Core i5-1035G1 (4C / 8T, 1.0 / 3.6GHz, 6MB), 8GB(4GB Soldered DDR4-2666 + 4GB SO- DIMM DDR4-2666), 512GB SSD M.2 2242 PCIe NVMe 3.0x2,Integrated Intel UHD Graphics, NO Optical, WLAN + Bluetooth: 11ac, 1x1 + BT4.2, WWAN:No, NO Fingerprint, Camera: 0.3MP, KB ENGLISH-UK, Card reader: 4-in-1 reader (MMC, SD, SDHC, SDXC), TPM 2.0, Ethernet: No, Porturi: 1xUSB 2.0, 2x USB 3.1 Gen 1, 1xHDMI 1.4b, combo audio / microphone jack, AC power adapter jack, Baterie 2 celule 35WH, Adaptor 65W, Dimensiuni WxDxH: 362.2mm x 251.5mm x 19.9mm, Greutate: 1.85 kg, Culoare: Iron Grey, Depot, DOS.Garantie 2 ani.

Număr anunț
DA25789780
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Intretinere si Gospodarire Municipala Deva (CUI 14024964)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.151,20 RON
Valoare atribuită
22.151,20 RON
Data publicării
15.06.2020 00:00
Data finalizării
16.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.151,20 RON

din 22.151,20 RON estimat