Atribuită Cumpărare directă

Statie de lucru pentru procesare grafica, conform clauzelor contractuale din contractul de furnizare nr. A-2671/03.06.2020.

Număr anunț
DA25746043
Autoritate contractantă
UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
Furnizor / câștigător
CHROME COMPUTERS SRL (CUI 6639497)
Cod CPV
30213300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39.571 RON
Valoare atribuită
39.571 RON
Data publicării
05.06.2020 00:00
Data finalizării
05.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.571 RON

din 39.571 RON estimat