Atribuită Cumpărare directă

Criotuburi sterile cu filet exterior , 5 ml, cutie cu 100 buc = 10 CUTII ; Cutie depozitare criotuburi = 15 BUC ; Insertii capace criotuburi, 5 x 100 buc = 2 PACK

Număr anunț
DA25781616
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
DECORIAS SRL (CUI 30888792)
Cod CPV
19520000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.765,41 RON
Valoare atribuită
1.765,41 RON
Data publicării
12.06.2020 00:00
Data finalizării
15.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.765,41 RON

din 1.765,41 RON estimat