Atribuită Cumpărare directă

UNITATE CILINDRU BROTHER MFC 8520 BATERIE LAPTOP COMPATIBILA HP 15-AC002NQ ROLE FUSER MULTIFUNCTIONAL CANON MF411DW MOUSE USB A4TECH N400

Număr anunț
DA25726508
Autoritate contractantă
S.C. AQUASERV S.A. (CUI 16775941)
Furnizor / câștigător
ALLTELCOM SRL (CUI 15931783)
Cod CPV
30125000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
638,65 RON
Valoare atribuită
638,65 RON
Data publicării
02.06.2020 00:00
Data finalizării
03.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

638,65 RON

din 638,65 RON estimat