Atribuită Cumpărare directă

Serviciul presupune instruirea introductiv generala a angajilor privind securitatea si sanatatea in munca precum si revizia sau elaborarea, daca este cazul, pe baza evaluarii riscurilor prezentata de beneficiar, a documentatiei potrivit legii 319/2006.

Număr anunț
DA25724404
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 133 (CUI 4283899)
Furnizor / câștigător
HALIP VIOREL PFA (CUI 29061154)
Cod CPV
71317000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.500 RON
Valoare atribuită
3.500 RON
Data publicării
02.06.2020 00:00
Data finalizării
03.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.500 RON

din 3.500 RON estimat