Atribuită
Cumpărare directă
Are afisaj LCD si functioneaza pe baza de acumulator sau direct conectat la priza. - realizat din otel inoxidabil si cadru din metal pentru siguranta -greutate minima 1kg -greutate maxima 500kg -dimensiunea platformei este de 45 x 60 cm -dotat cu un cadru metalic ce detine picioare reglabile -afisaj LCD -functie tara -Platforma si bratul sunt create din otel inoxidabil -Indicator nivel baterie .
- Număr anunț
- DA25743514
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA MURES (CUI 23719936)
- Furnizor / câștigător
- BOGMAR SRL (CUI 10979365)
- Cod CPV
- 42923210-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 399,90 RON
- Valoare atribuită
- 399,90 RON
- Data publicării
- 04.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.