Atribuită Cumpărare directă

DCI:COMBINATIICutie cu 10 flacoane monobloc din polietilenă a câte 500 ml soluţie perfuzabilă. STADA M&D PREZENTA TINE LOC SI DE COMANDA FERMA VA RUGAM SA SPECIFICATI PE COLET IN ATENTIA FARMACIEI 108 STRADA REPUBLICII NR.72 TEL.0721287008

Număr anunț
DA25765433
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "DR. VALER RUSSU" LUDUS (CUI 4323543)
Furnizor / câștigător
FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. (CUI 3572074)
Cod CPV
33690000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
495,80 RON
Valoare atribuită
495,80 RON
Data publicării
10.06.2020 00:00
Data finalizării
11.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

495,80 RON

din 495,80 RON estimat