Atribuită
Cumpărare directă
Abonament lunar iTRACK 51 Autovehicule - Costul abonamentului include transferul de date GPRS - Include suport cartografic online - Include aplicatie iTrack mobile pentru iOS sau Android - Include suport si asistenta tehnica pe toata perioada contractuluiSE ACHIZITIONEAZA SERVICII DE GPS PENTRU O PERIOADA DE 8 LUNI MAI2020-DECEMBRIE 2020, PENTRU UN NUMAR MINIM DE 51 DE AUTOTURISME SI UN NUMAR MAXIM DE 74 CU O VALOARE DE 88,5155RON FARA TVA/MASINA/LUNA
- Număr anunț
- DA25723494
- Autoritate contractantă
- POLITIA LOCALA SECTOR 1 (CUI 17182756)
- Furnizor / câștigător
- ISYS PROFESSIONAL SRL (CUI 23081500)
- Cod CPV
- 79714100-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36.114,40 RON
- Valoare atribuită
- 36.114,40 RON
- Data publicării
- 02.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.