Atribuită
Cumpărare directă
PACHET DIVERSE PRODUSE ID produs Produs Cantitate Unitate 6026970 TEAVA PROFIL 50X2,5 2,97M COLOR P1 2,00 BUC 6026972 TEVA PROFIL 16MM 2,97M COLOR P1 5,00 BUC 6026981 CAPAC VERGELE(5BUC/PAC)16MM COLOR P1 1,00 PAC 6000862 TIJA COMPLET FILETAT 1M DIN975-4.8 M12ZA 12,00 BUC 6000213 SD PIULITA HEXAGONALA DIN934-8 M12 ZA 12,00 BUC 1027137 DIBLU NYLON PT FILET METRIC M12 S 50155 12,00 BUC 1031839 DIBLU / SURUB FMXP 10X65 6600101006500 20,00 BUC 5012631 SPRAY SC UNIV.8011 MARO INCHIS 400 ML 2,00 BUC
- Număr anunț
- DA25727232
- Autoritate contractantă
- CASA JUDETEANA DE PENSII BOTOSANI (CUI 13584076)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 748,15 RON
- Valoare atribuită
- 748,15 RON
- Data publicării
- 02.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.