Atribuită Cumpărare directă

Medalii personalizate cu insemnele SNN ambalate in cutie individuala de plus - 100 buc Caracteristici tehnice: Diametru: 70 mm Grosime: 4 mm Material: aliaj cupru-zinc Finisaj: silver antic Cutie plus: culoare albastra, 100 x 100 cm Personalizare prin gravare pe medalie, fata-verso

Număr anunț
DA25751219
Autoritate contractantă
Societatea Nationala NUCLEARELECTRICA S.A. (CUI 10874881)
Furnizor / câștigător
UNIQUE PROMO S.R.L. (CUI 36232419)
Cod CPV
18530000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.276 RON
Valoare atribuită
6.276 RON
Data publicării
05.06.2020 00:00
Data finalizării
09.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.276 RON

din 6.276 RON estimat