Atribuită
Cumpărare directă
Cod Denumire Pret LP TVA Discount financiar Numar zile scadenta Cantitate UM Pret Valoare neta LMR40X40/5/G Lavete microfibra “Rapido”, 40x40 cm, 5 buc/set, galben 30.6400 19% 0.020% 60 1 SET 22.01 22.01 LMR40X40/5/R Lavete microfibra “Rapido”, 40x40 cm, 5 buc/set, rosii 30.6400 19% 0.020% 60 1 SET 22.01 22.01 LMR40X40/5/V Lavete microfibra “Rapido”, 40x40 cm, 5 buc/set, verde 30.6400 19% 0.020% 60 1 SET 22.01 22.01 JD7518627 Coccolino prof., conc. 5l 50.4700 19% 0.000% 60 1 BUC 50.47 50.47 0028 Detartrant, bidon 5L, "side profesional" 22.9900 19% 0.000% 60 10 BUC 14.74 147.40 LMR40X40/5/A Lavete microfibra “Rapido” ,40x40 cm, 5 buc/set, albastru 30.6400 19% 0.000% 60 2 SET 22.01 44.02 dsf DISCOUNT FINANCIAR 0.0000 19% 0.000% 60 -1 BUC 0.01 -0.01 7 15.000 307.91
- Număr anunț
- DA25733344
- Autoritate contractantă
- SANATORIUL PNEUMOFTIZIOLOGIE BRAD (CUI 4634256)
- Furnizor / câștigător
- SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 307,91 RON
- Valoare atribuită
- 307,91 RON
- Data publicării
- 03.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.