Atribuită
Cumpărare directă
eticheta securizata non-transfer/ cu transfer, dimensiune 85x25mm. Va prezenta mesaj de desigilare pe suprafata ei (VOID/OPENED), si nu pe suprafata aplicata in cazul in care se incearca desigilarea si apoi lipirea. Nu va lasa reziduuri pe suprafata aplicata. Pentru varianta de eticheta cu transfer, mesajul ascuns (VOID/OPENED) apare si pe suprafata aplicata Diferite culori disponibile ROSU, Albastru, Verde, tiparire o singura culoare (negru), personalizare si inseriere unica
- Număr anunț
- DA25727706
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
- Furnizor / câștigător
- QUANTUM PROTECT SRL (CUI 24173890)
- Cod CPV
- 30199763-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.000 RON
- Valoare atribuită
- 15.000 RON
- Data publicării
- 03.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.