Atribuită Cumpărare directă

Servicii internet cu echipamente30 X abonament internet mobil + tableta astfel: Abonamentul Sandbox

Număr anunț
DA25731152
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BAITA (CUI 29012925)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
72400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.739,92 RON
Valoare atribuită
24.739,92 RON
Data publicării
03.06.2020 00:00
Data finalizării
05.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.739,92 RON

din 24.739,92 RON estimat