Atribuită Cumpărare directă

MASINA FUM ECHIPATA DMX PUTERE IESIRE 1500W POMPE PERFORMANTE ECHIPATA CU TELECOMANDA PRODUCE 595 M3 DE FUM PE MINUT REZERVOR DE 5L SI TIMP DE INCALZIRE 8 MIN 3 CANALE DMX INTRARE/IESIRE DMX PUTERE 1500W mai putin

Număr anunț
DA25725625
Autoritate contractantă
ATENEUL NATIONAL DIN IASI (CUI 16070835)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
Cod CPV
37321000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.541,15 RON
Valoare atribuită
2.541,15 RON
Data publicării
02.06.2020 00:00
Data finalizării
04.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.541,15 RON

din 2.541,15 RON estimat