Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE PENTRU CURATENIE CF. ADV1143514 - conform comenzii ferme nr. 596181/20.05.2020 atasata

Număr anunț
DA25725678
Autoritate contractantă
MINISTERUL AFACERILOR INTERNE (CUI 4267095)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.730,36 RON
Valoare atribuită
5.730,36 RON
Data publicării
02.06.2020 00:00
Data finalizării
02.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.730,36 RON

din 5.730,36 RON estimat