Atribuită Cumpărare directă

pachetul contine; domestos, saci gunoi, manusi, dero, clin, mr. proper, fairy, matura, raid, pronto, detartrant, mop, perie wc, ace, biocarpet, rivex clor, coada metalica, prosop hartie

Număr anunț
DA25732155
Autoritate contractantă
Administratia Nationala "Apele Romane" - Administratia Bazinala de Apa Siret (CUI 18264854)
Furnizor / câștigător
PACO PROD SERV SRL (CUI 8017008)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
999,53 RON
Valoare atribuită
999,53 RON
Data publicării
03.06.2020 00:00
Data finalizării
04.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

999,53 RON

din 999,53 RON estimat