Atribuită
Cumpărare directă
1.CHEI CILINDRU MTL ETAJ 2 SECTIA E3 /DBCCB/43233 BUC= 10; 2.CHEI CILINDRU MTL ETAJ 1 SECTIA E2/DCCCB/42233-GRILAJ buc= 10; 3.CILINDRU MTL ETAJ 2/SECTIA E3/DBCCB/43233-GRILAJ buc =5; 1.CILINDRU MTL ETAJ 2/SECTIA E3/DBCCB/43233-USA METALICA buc= 5. Valoare totala de 3100 lei. comanda ferma. transport gratuit. termen de livrare 09.06.2020
- Număr anunț
- DA25725410
- Autoritate contractantă
- PENITENCIAR SPITAL DEJ (CUI 9709368)
- Furnizor / câștigător
- KOVACS IOSIF CHEIA PROFILATA PERSOANA FIZICA AUTORIZATA (CUI 25143774)
- Cod CPV
- 44421500-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.100 RON
- Valoare atribuită
- 3.100 RON
- Data publicării
- 02.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.