Atribuită Cumpărare directă

Str. Unirii, nr.6, Giurgiu

Număr anunț
DA25732560
Autoritate contractantă
Giurgiu Servicii Locale S. A. (CUI 31039442)
Furnizor / câștigător
TEHNO CENTER INT SRL (CUI 16942160)
Cod CPV
16820000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.129,87 RON
Valoare atribuită
1.129,87 RON
Data publicării
03.06.2020 00:00
Data finalizării
04.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.129,87 RON

din 1.129,87 RON estimat