Atribuită Cumpărare directă

4 Tonere Lexmark MX410 DE, 2 fotoconductoare Lexmark MX410 DE, 3 tonere HP 3005, 4 tonere Xerox WC3325 și 2 cilindre optice Xerox WC3325 Cod CPV: 30125110-5 Toner pentru imprimantele laser/faxuri; 30125000-1 Piese şi accesorii pentru fotocopiatoare.

Număr anunț
DA25727306
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA DE ADMINISTRARE FISCALA (CUI 16031712)
Furnizor / câștigător
NANO SET IT SRL (CUI 30612125)
Cod CPV
30125110-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.508,40 RON
Valoare atribuită
1.508,40 RON
Data publicării
02.06.2020 00:00
Data finalizării
04.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.508,40 RON

din 1.508,40 RON estimat