Atribuită Cumpărare directă

Doza derivatie 80/80 PT IP55 = 10 Buc. ; Doza rigips 3M Gw = 3 buc. ; Doza derivatie 115/115 rigips = 1 buc.

Număr anunț
DA25727003
Autoritate contractantă
AQUATIM S.A. Timisoara (CUI 3041480)
Furnizor / câștigător
RALDO ELECTRIC SRL (CUI 28421964)
Cod CPV
31224700-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
110,70 RON
Valoare atribuită
110,70 RON
Data publicării
02.06.2020 00:00
Data finalizării
03.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

110,70 RON

din 110,70 RON estimat