Atribuită Cumpărare directă

PRODUSE: CASCAVAL 7.2KG× 19.7 LEI, LAMAI 3.6kg×6.88LEI, PASTRAMA 12.6KG×22.02LEI, PAINE TOAST 12BUC×1.15LEI, PAINE FRANZELA 30 buc× 1.10lei, APA MINERALA 2L 180BUC×2,39lei, CEAI 1.08KG× 48,08lei, ZAHAR 1.8KG×8.82lei, LAPTE 3.5% 100L×4.2lei.

Număr anunț
DA25729748
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01408 (CUI 5712611)
Furnizor / câștigător
ROCNA SRL (CUI 5785567)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.408,86 RON
Valoare atribuită
1.408,86 RON
Data publicării
03.06.2020 00:00
Data finalizării
04.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.408,86 RON

din 1.408,86 RON estimat