Atribuită
Cumpărare directă
Echipament de protectie si accesorii necesare pentru Serviciul Voluntar pentru Situatii de Urgenta: costum protectie - 8 buc; bocanci cu bombeu metalic - 6 perechi; casca protectie - 6 buc; centura siguranta - 6 buc; manusi protectie - 6 perechi; furtun cu racorduri - 4 role; lanterna LED - 6 buc.
- Număr anunț
- DA25750372
- Autoritate contractantă
- COMUNA SANTAMARIA ORLEA (CUI 5453800)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 18130000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.052,65 RON
- Valoare atribuită
- 3.052,65 RON
- Data publicării
- 05.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.