Atribuită Cumpărare directă

Plasture in rola pe suport de material netesut, autoadeziv, foarte elastic si pliabil. Indicat pentru fixarea tuturor tipurilor de pansamente, canule, sonde, catetere etc., in special pentru acoperirea suprafetelor mari. Dimensiune 5 cm x 10 m. Mod de ambalare: rola, ambalata individual

Număr anunț
DA25767255
Autoritate contractantă
Spitalul Profesor Dr. Eduard Apetrei Buhuși (CUI 4187271)
Furnizor / câștigător
PAUL HARTMANN SRL (CUI 3102390)
Cod CPV
33141112-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
10.06.2020 00:00
Data finalizării
11.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat